görsel
Instagram Doğrudan Mesajlarınızı Bilgisayarınızdan Kontrol Etme 2019. Instagram, görüntü ile ilgili içerik için en büyük sosyal medya ağlarından biri olsa da, Instagram'da da arkadaşlarınızla iletişimde kalmak için kullanabileceğiniz yollar vardır. Ve bununla ilgili en iyi bölüm, uygulamaya bile ihtiyacınız olmamasıdır - bir bilgisayardan web sitesine giriş yapın ve gitmekte fayda var!

Instagram ayrıca, Facebook'ta olduğu gibi, arkadaşlarınızın çevrimiçi olup olmadığınızı görebilecekleri ve bağlanmak istediklerinde size doğrudan bir mesaj bırakabilecekleri “çevrimiçi olan” özelliğini de tanıttı. Instagram oyununu yükseltti ve daha fazla insanın bir iletişim platformu olarak kullanarak bağlantı kurmasını istiyor.Instagram'da DM nedir?

DM, doğrudan mesajlaşmanın bir kısaltmasıdır, sosyal mesajdaki insanlar özel olarak iletişim kurarlar. DM'ler bir kişiye veya bir gruba gönderilir, grup dışındaki hiç kimse veya kişi gruba erişemez. Doğrudan mesajlaşma yoluyla birkaçını belirtmek için resim, gif ve videoların yanı sıra bağlantılar, konumlar, hashtag'ler gönderebilirsiniz. DM'ler ile Instagram, Instagram'da tanıştığınız arkadaşlarınızla iletişim kurmak için bir araç olarak da çalışabilir.

Telefonunuzda Instagram Doğrudan mesajlaşma
Instagram uygulamasından DM'leri telefonunuza göndermek oldukça basittir ve ekranınızdaki birkaç dokunuşla kolayca yapılabilir. Kısa bir süre sonra, takipçileriniz ve arkadaşlarınızla platformda sohbet edebilirsiniz! Instagram Doğrudan Mesajlarınızı Bilgisayarınızdan Kontrol Etme 2019