görsel
Instagram nedir ve neden bu kadar popüler? Instagram sadece birkaç yıldır var olmasına rağmen, kesinlikle kullanmazsanız, neredeyse kesinlikle duydunuz. Instagram, cep telefonu için bir fotoğraf paylaşım yazılımıdır. Bugün neredeyse tüm telefonlarda kullanılabilir. Instagram'ın telefona bağımlı olmasının çeşitli nedenlerinden biri harika kamerasından kaynaklanıyor. Herkes telefonlarını kullanarak çok sayıda harika fotoğraf çekiyor ve herkes bunları çok daha ilginç hale getirmek istiyor. Şimdi instagramı bu kadar popüler yapan bazı şeylere bakalım
1) İnsanlar ünlüler gibi görünür
Instagram sıradan insanların ünlüler gibi görünmesini kolaylaştırır. Takipçilerini ve fotoğraflarını beğenen diğer insanlara sahip olmaları, Egos'larını yerine getiriyor ve bunları önemli hissettiriyor. Instagram, çok fazla insanın gerçekten kullanıcı olduğu için bir güvence artışı sunuyor.

2) Memnuniyet
Yüz kitabı aslında olumsuzluk konusunda doludur. Instagram, diğer sosyal ağlardaki olumsuzluklarla güvenli bir kaçış sunuyor. Böylece instagram yayınlarında olumsuz bir şey olmadığını gözlemleyebilirsiniz. Böylece kullanıcılarına tam memnuniyet vermektedir.

3) Fotoğrafları diğer sosyal ağlarla paylaşır
Instagram'ın bu kadar popüler olmasına yardımcı olan faktörlerden biri, insanların resimlerini tüm sosyal ağlarda anında paylaşmasına yardımcı olmasıdır. Instagram, daha çok tercih edilen sosyal ağlarda paylaşmadan önce resimlerini düzenlemenize izin veren aracınızdan daha fazlası oldu.

4)
Ekim 2010'da piyasaya sürülen erken Instagram'ı başlattı. O zamanlarda dükkanlarda neredeyse hiç mobil uygulama yoktu ve bu nedenle rekabet zor değildi. Evet, ürün harika ama bu gerçeklik sayesinde gerçekten de yardımcı oldu.

5) Herkes gösteriş yapmayı sever.
Diğerleri genellikle olmasa da bir dizi insanın gösterişli olduğunu hayal etmenizin nedeni, herkesin kendine özgü yaklaşımıyla sergilemesidir. İpucu biz genellikle gösterişli yaratıklar ve instagram bunu başarmak kolaylaştırır. Sadece hepimiz Instagram'ı kullanan çok daha iyi arkadaşlarımızı gösteremeyiz, aynı zamanda bunu tamamen yabancılara da başarabiliriz.

6) Kullanımı gerçekten kolaydır
Genel bir kural olarak, bireylerin her zaman uzun bir master eğrisi ile daha kolay yolu seçmesi nedeniyle daha kolay ürünlerin iyi sonuç vermesi daha olasıdır. Bu da bu app popülerlik kazanmış nedenlerinden biridir.

7) İnsanlar Facebook'ta paylaşmayacakları görüntüleri paylaşıyor
Bazı insanlar instagramı daha özel bir sosyal ağ olarak görüyor. Sonuç olarak, birçok kişi görüntüleri paylaşmakta rahat hissederler, instagramdan daha halka açık olan yüz kitabını yayınlamazlar.

8) Anları hızlı bir şekilde yakalamak
Instagram genellikle yüz kitabından daha hızlıdır. Anında fotoğraf çeker ve yüz kitabından daha hızlı yayınlar. Bu daha popüler hale gelmesinin ana nedenlerinden biridir.

9) Duygusal olarak kışkırtıcı içerik yok
Farklı içerik malzemesi türleri Instagram'da bazı duyguları kışkırtır, ancak bir kişiyi deli, son derece rahatsız veya hatta hayal kırıklığına uğratan bir şey bulmak çok daha olası değildir. Her an önemli bir sözlü kavgaya bağlanmak için bunu yüz kitapla karşılaştırın.

10) Düşük bilişsel yük
Zihnin işlemesi metinden daha az zordur. Böylece Instagram beynin etrafında daha az yük konumlandırır. İnsanların çoğu bu gerçeği bilmiyorlar, ancak bunu kullanırken hala daha rahat hissediyorlar, çünkü bu, beyninize yükünüzü daha az yerleştirerek bunları daha iyi hissettiriyor.

11) Öğe Sakin ruh halleriyle birlikte yankılanıyor
İnsanlar ruh hallerini kullanarak bu rezonansa yapacak şeylere katılmayı seçerler. Çünkü instagram'ın çevresi sakin, insanlar sakin olduktan sonra onu kullanıyor gibi görünüyorlar. Bir kez uyandığınızda bireysel bir Instagram'ı kontrol etmeniz muhtemeldir.

12) Filtre sistemi insanların daha iyi
görünmesini sağlar Resimlerin içine nasıl baktıklarını sevmeyen insanlar, görünümlerini artırmak için filtreler kullanırlar. Instagram filtreleri insanların daha iyi arama yapmasını sağlayabilir çünkü birçok kişi resimlerini Face book yerine Instagram'a yazmayı tercih eder.

13) Öğe gençlere hitap ediyor
çünkü Yüz kitabı 2004 yılında kurulduğundan, onu kullanan insanlar nispeten Instagram kullananların yaşının üzerindedir. Instagram ergenleri ile ilgili tüm lansmanla birlikte böyle gençler için bir sosyal ağ buldu. Bazı gençler bunu insanlar için sosyal ağ olarak gördükleri için Yüz kitabına tercih ettiler.

14) Fotoğraf paylaşmak için daha hızlı bir yaklaşım
Yeni çağlar giderek artan bir sabırsızlıkla büyüyor. Instagram, insanların fotoğraf çekmesine, bunları düzenlemesine ve çok hızlı bir şekilde yayınlamasına izin verdiği için, bir kişinin beklemeye dayanamayan yeni nesline göz kulak oldu.

15) Birçok kişi sosyal rezaletten uzak durmak için orada yayınlamaya devam ediyor
Çünkü birçok insan, iyi arkadaşlarına ve akranlarına kıyasla Instagram'da birkaç hayrana sahip olmanın mükemmel old