görsel

Tutku peşinde! Meizu 16th ile sınırları zorlayın!
MEIZU 16th serisi bütün tam ekranlı telefonlardan beride duruyor. Sağ ve soldaki çerçeveleri 1.43mm seviyesine taşıyan MEIZU bir rekora daha imza atıyor! Sadece 7mm kalınlığındaki üst çerçevedeyse görünmez bir alıcı, doğrusal bir hoparlör, dünyanın en küçük 20MP kamerası ve birçok özel sensöre ev sahipliği yapıyor. Gözlerinize inanamayacaksınız!

16th
300.000 puana ulaşan değerlendirme skoruyla gerçekten çok güçlü!
Kryo™ 385 çekirdek mimarisine sahip olan Qualcomm Snapdragon 845 sayesinde MEIZU 16th 2.8GHz ana çekirdek hızı sunarken, Adreno 630 yeni nesil GPU ve gelişmiş 10 nm FinFET üretim süreci de bize muazzam bir performans ve etkili güç tüketim kontrol yapma imkanı veriyor.

16th
Mükemmel kamera, mükemmel fotoğraflar!
MEIZU 16th serisi f/1.8 odak açıklığına ve 1.55 μm piksel büyüklüğüne sahip Sony'nin üst düzey kamera sensörü olan IMX380 ile donatılmıştır. İkinci kameradaki IMX350 ise bu fotoğraf canavarının portre modunda bulanık fotoğraflar çekebilmesine ve 3 kat kayıpsız yakınlaştırma yapabilmesine imkan sağlıyor. Arcsoft çoklu-kare gürültü azaltma algoritması ve 4 eksenli OIS desteği sayesinde 12MP ve 20MP çift kamera birleşimi özellikle kısık ışık senaryolarında muazzam bir performans sunuyor.

16th
Yalnızca 7.3mm kalınlığında
buna rağmen ekran içinden parmak izi okuyabiliyor!
Güzel görünen geniş bir ekran üretmek kolaydır, işin aslı buna en kullanışlı halini verebilmekte saklı. Sadece parmağınızı parmakizi işaretinin üstüne koyun. Ekranın içindeki yeni nesil optik modül telefonun kilidini milisaniyeler içinde açacaktır. Cihazın AMOLED ekran ve optik parmak izi okuyucuyu aynı anda ve bu incelikte barındırabilmesi için yeni bir yerleşim çözümü geliştirdik. Bu sayede bu dünyanın en ince cihazlarından birisi olan MEIZU 16th ekrandan parmak izi okumayı başarabiliyor.

16th
Etkileyici bir dokunuş ve nefes kesen bir ses
mEngine 2.0
MEIZU 16th serisinin bir elementi olan mEngine dokunmatik geribildirim motoru bir ikinci nesil güncellemesi kazandı ve sistem tarafından belirlenen 10 durumu destekliyor. Ayrıca mühendislerimiz mEngine'i yüksek voltajlı bir motor sürücü çipiyle donattı, bu da anlık hızlanma ve durma hareketini mümkün kılıyor. MEIZU 16th'nin zilsesi ayarlarına girin ve her bir parçanın muhteşem ritmini hissedin!

16th
Geliştirme: Android Oreo
Qualcomm Snapdragon 845 ve Flyme 7 sizi yüksek performans konusundan emin kılıyor. Bu arayüzün iç katmanındaki Android 8.0 da MEIZ görsel