Akıllı Telefon


Oppo Reno 2 5G geliyor. Oppo geçtiğimiz günlerde Reno 2 serisinde 3 telefon tanıttı. Bu 3 telefona ek olarak gelen 5G modeli markanın yeni amiral gemisi olacak.

Reno 2, Reno 2F ve Reno 2Z modellerinden hiçbiri birinci sınıf bir Snapdragon işlemciyi kullanmıyor. Reno 2 modellerinde çok yenilik bulunsa da SoC ve periskop kamera eksikliği, Oppo Reno 10X Zoom modeline rakip olamadıklarını ve amiral gemisi olmadıklarını gösteriyor. Bunlar yakında Reno 2 5G modelinin çıkmasıyla değişebilir.

Söylentilere göre Oppo Reno 2 5G, Çin sertifikasyon sitesi TENAA’da görüntülendi ve markanın amiral gemisi olacak. Özellikler net bir şey göstermese de görüntüler arkada dikey olarak bulunan kameraları gösteriyor.

Oppo Reno 2 tanıtılmadan satışa sunulduOppo Reno 2 tanıtılmadan satışa sunulduReno serisi ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran Oppo’nun, Reno 2 üzerinde çalıştığını duyurmuştuk. Oppo Reno 2 tanıtılmadan, JD.com'da listelendi. İşte Oppo Reno 2 özellikleri...Oppo Reno 2 5G sızdırıldı. Özellikleri neler?
Reno 2’de 20x dijital zoom bulunsa da, Reno 10X Zoom gibi hibrit bir dijital-optik zoom özelliğine sahip değil. Durum böyle olunca Reno 2’nin kamerası Reno 10X Zoom’un gerisinde kalıyor. Sızıntılara göre Reno 2 5G’ye periskop kamera eklenecek ve 20X hibrit zooma sahip olacak.

TENAA ayrıca Reno 2 5G’nin diğer Reno 2 modellerinden büyük 6,6 inçlik bir ekranı olduğunu doğruladı. Ve bu cihazda 3.930mAh’lik bir batarya da bulunacak.