görsel
Adı:
Pınar
Soyadı:
Süer
Doğum Tarihi:
1994
Doğum Yeri:
İzmir/Karşıyaka
Eğitim:
İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon
Meslek:
Şarkıcı
Boy:
1.62 m
Kilo:
54 kilo
Pınar Süer Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Biyografisi ve Kısaca Hayatı
Pınar Süer, 1994 yılında İzmir'in Karşıyaka ilçesinde doğdu. 2012 yılında İstanbul'a O Ses Türkiye adlı ses yarışmasına katılan Pınar Süer, sonrasında İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünü kazandı. Üniversite okuduğu ilk yılda Kanal D ekranlarında yayınlanan X Factor Star Işığı adlı şarkı yarışmasına katıldı. Yarışmaya Grup Ahenk adlı gurupla katıldı.

Recep Tayyip Erdoğan'ın davetiyle gerçekleşen Gençlerle Buluşma adlı programda, Recep Tayyip Erdoğan Pınar Süer'in sesinin çok güzel olduğunu ve bir şarkı söylemesini istemiştir. Pınar Süer ise kendisini kısaca tanıttıktan sonra Neşet Ertaş'ın Gönül Dağı adlı parçasını kısaca seslendirerek bir çok kişinin beğenisi toplamıştır.

TRT Müzik kanalında Genç Sahne adlı programda Gesi Bağları parçasını seslendirmiş ve sesiyle dinleyenleri büyülemiştir.

Pınar Süer'in seslendirdiği şarkılar;
Ayrılık, Yürüdüm, Aşk Laftan Anlamaz Ki, Gün Gelir, Sen Gel Diyorsun, Beni İyi Sanıyorlar, Ah Yalan Dünya, Aykırı Yollarına, Gönül Dağı, Bahça Duvarından Aştım, Vay, Yalnız Çiçek, Küçüğüm, Gözlerine Teslimim, Aşk Durdukça, Vazgeçtim, Şiire Gazale, Cesaretin Var mı Aşka, Tutuşmuş Beraber, Heijan ile birlikte Anne parçalarını seslendirmiştir.

Pınar Süer Kaç Yaşında?
Şarkıcı Pınar Süer 1994 yılı doğumlu ve 26 yaşındadır.

Pınar Süer'in Boyu ve Kilosu Kaç?
Pınar Süer, 1.62 m boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır. Sevgilisi kimdir şeklinde sorular sıkça sorulmaktadır, sevgilisi yoktur