görsel
Rüyada Milli Piyangodan Para Çıktığını Görmek Neye İşarettir?
Merhaba, ben 39 yaşındayım. 11 yıllık bir evliliğim ve 2 çocuğum var. Son 3 yıldır büyük zorluklar yaşıyoruz. Eşimle zorunlu bir ayrılık yaşadık ancak tekrar bir araya geldik. Arkasından eşimin boşanalım talebiyle karşılaştım, ısrarla boşanalım diyor. Şu an eşimle ayrı yaşıyoruz, boşanma davamız devam ediyor. Ayrılmayı hiç istemiyorum ve evliliğimiz bitmesin diye dualar ediyorum. Muhtemelen bilinçaltı etkisiyle rüyalar görüyorum.

Bunlardan biri geçen ay gördüğüm rüya idi. Eşim ile tehlikeli kayalıklarda geziniyoruz, aşağılara doğru iniyoruz. Ben kayaların altında ona ait, unuttuğu veya saklayıp da bulamadığı bir şeyi buluyorum ve “ben olmasam halin harap olacak” gibi şeyler söylüyorum. Sonra yukarılara güvenli bir noktaya çıkıyoruz, orada birbirimize sıkı sıkı sarılıyor.Geçen hafta gördüğüm bir başka rüyada milli piyango yılbaşı çekilişinde bana para çıktığını görüyorum. Büyük ikramiye değil ama önemli bir ikramiye çıkıyordu ve eşimi ziyarete gidiyorum. Pek sevmediğim erkek kardeşi yanımıza geliyor ve “haydi iyisiniz, artık bizi de görürsünüz” diyordu. Ben de bir bahane yanından gitmek istiyorum, giderken annesi beni öperek “sen ona (eşim için) bakma, biz senden yanayız” diyor. Hayırdır inşallah,Allah’a bizi birleştirmesi için dua ettim. Tabiri ne olabilir? Çok sevinirim.

Rüyada Milli Piyangodan Para Çıkması Nasıl Yorumlanır?
Halime merhaba, öncelikle rüyanı paylaşırken hakkında bilgi verdiğin ve içinde olduğun durumu yazdığın için teşekkür ederim, bu bilgiler rüyaların açıklanmasında çok faydalıdır.

İlk rüyanda eşini görmüş olman onunla aranızda bazı sıkıntılar ve çözülmemiş sorunlar olduğunu ifade etmektedir, bakınızRüyada Milli Piyangodan Para Çıktığını Görmek