görsel
Nex serisiyle adından tüm dünyada bahsettiren Vivo yeni modeliyle gündemimizde. Dört kamerasıyla dikkat çeken Vivo V17 Pro özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı. Bakalım Vivo V17 Pro nasıl görsel

ShiftDelete.Net
0
Güvenlik

Mobil

İnternet

Mobil

Mobil

Akıllı Televizyon

Otomobil

Mobil

Android

Sinema

Mobil

Galeri

Donanım

Teknoloji Haberleri

Mobil

Mobil

Akıllı Televizyon

Teknoloji Haberleri

Android

Oyun

Mobil

Mobil

Mobil

Mobil

Otomobil

IFA

Oyun

Giyilebilir Teknoloji

Mobil

Vivo V17 Pro özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı


Akıllı Telefon


Nex serisiyle adından tüm dünyada bahsettiren Vivo yeni modeliyle gündemimizde. Dört kamerasıyla dikkat çeken Vivo V17 Pro özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı. Bakalım Vivo V17 Pro nasıl?

Vivo NEX 3 tanıtılmadan incelemesi yayınlandı!Vivo NEX 3 tanıtılmadan incelemesi yayınlandı!Vivo NEX ailesinin yeni üyesi NEX 3 bugün sızıntıdan çok daha önemli bir şeyle karşımıza çıktı. Cihaz resmi olarak tanıtılmadan Vivo NEX 3 incelemesi YouTube üzerinde yayınlandı!Vivo V17 Pro özellikleri sızdırıldı
Akıllı telefon pazarında Çinli üreticilerin atağa kalktığı son yıllarda Vivo’da adından bahsettiren markalardan. Şu günlerde Nex 3 modeliyle adından bahsettiren Vivo’nun yeni bir modeli daha gün yüzüne çıktı.

V17 Pro adıyla tanıtılması beklenen akıllı telefonda 6.44 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüklü bir ekran yer alacak. Snapdragon 675 işlemcisinden gücünü alan modelde 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama kapasitesiyle gelmesi bekleniyor. Ayrıca model toplamda 6 kameraya ev sahipliği yapacak.


48 Megapiksellik ana kamera sensörüne 8, 2 ve 2 Megapiksellik 3 kameranın daha eşlik ettiği modelin ön yüzünde ise gizlenebilen 32 ve 2 Megapiksellik kameralar konumlandırılmış.

4100 mAh kapasiteli bataryaya yer verilen modelde ekrandan parmak izi okuma ve NFC teknolojileri bulunacak. Modelin ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağı ise henüz bilinmiyor.