görsel

"Bu çok önemli bir kitap. Varolan sorunlarımızı tam yüreğinden yakalıyor ve bize kendimizi, ilişkilerimizi ve ortaklaşa paylaştığımız kırılgan gezegenimizi nasıl iyileştireceğimizi gösteriyor. Bu kitabı hem erkeklere hem de kadınlara tavsiye ediyorum." - Gerald Jampolsky "Sevgi Korkudan Özgürleşmektir" kitabının yazarı

"Duyarlı kadınları ve erkekleri rahatsız eden temel konuları ele alıyor, buna bağımlılık, şiddet, çevre katliamı ve baba sevgisine duyulan hasret de dahil. Kadınların da ilginç ve bilgilendirici bulacağı bu kitabı herkese tavsiye ederim." - Jennifer P. Schneider "Aldatmanın Gerisindekiler" kitabının yazarı

" Bağımlılıklarımızdan kurtulmak, gerçek özümüze dönmek... Diamond, geleceğimizin geçmişe, erkeğin kutsal görevinin yeryüzünü korumak olduğu zamana dönmemizde olduğunu açıkça gösteriyor." - John Stokes "İz Sürme Projesinin Yöneticisi"

"Her yerde erkekliği ve erkekleri etkileyen keşfedilmiş ancak gerçek bir kriz var. Bu kitap, bu krizin nedenlerine akılcı ve duyarlı bir bakış açısı sunuyor ve bunu aşmanın yollarını gösteriyor. 'Erkeklerin iyileşmesi yeryüzünü de iyileştirecektir" bireysel ve toplumsal düzeyde anlam ifade ediyor. - Marvin Allen "Teksas Erkek Enstitüsü Yöneticisi"

"Erkeklerin neden böyle olduklarını anlamak isteyen kadın ve erkeklerin mutlaka okuması gereken bir kitap. Tanıdığınız herkese hediye edin."