yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

4 + 13 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
betasozluk betasozlukcom betasozlukcom
  • cem erman

    1967 doğumlu olan Cem Erman, 1989 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı Klasik Batı Müziği Vurmalı Çalgılar Bölümü'nden mezun olduktan sonra Devlet Senfoni Orkestrası ve İstanbul Şehir Tiyatroları'nda profesyonel müzik yaşamına başladı.

    1999 yılından beri profesyonel ve amatör müzisyenlerin hep birlikte kendilerini ritmlerle ifade edebildikleri vurmalı çalgılar grubu Drum Circle'ın üyesi olan Cem Erman, 2001 yılında Habbecik grubunun bir üyesi olarak "An Meselesi" albümünde yer aldı, kariyeri boyunca birçok isme sahnede ve stüdyo kayıtlarında eşlik etti. Arif Sağ, Fahir Atakoğlu, Sezen Aksu, Tarkan, Ajda Pekkan ve Kayahan 700 civarı albüm ve sayısız konserde yer alan Cem Erman'ın birlikte çalıştığı isimlerden sadece birkaçı.

    "Asmalı Konak" dizisine yaptığı müziklerle birlikte sektörün en aranan film müziği bestecilerinden biri olan Erman, bu aralar "Doludizgin Yıllar" dizisinin müziklerini yapıyor ve müzikle görüntüyü bir araya getirecek olan, bir nevi canlı film müziği olarak adlandırılabilecek büyük bir sahne projesi üzerinde çalışıyor....