Didem İnselel Kimdir?


DİDEM İNSELEL KİMDİR?
Didem İnselel 13 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Didem İnselel’in boyu 1.76 cm, kilosu ise 56’dır. Gözleri kahverengi olan güzel oyuncu Didem İnselel’in saçları kumraldır.

Yengeç burcu olan Didem İnselel 41 yaşındadır. Akademi İstanbul’da radyo ve televizyon bölümünde eğitim alan Didem İnselel pek çok dizi ve film projesinde yer almıştır.

Didem İnselel Kimdir?

DİDEM İNSELEL’İN OYUNCULUK KARİYERİ NASIL BAŞLADI?
Didem İnselel ilk olarak 2003 yılında kameralar önüne geçmiş ve oyunculuk kariyerine başlamıştır. Didem İnselel’in rol aldığı ilk dizinin adı Serseri Aşıklar’dır. 2007 yılında “Kavak Yelleri” adlı dizide rol alan Didem İnselel herkesin tanıdığı bir oyuncu haline gelmiştir.4 sezon boyunca “Kavak Yelleri” dizisinde başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Didem İnselel farklı projelerde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Son derece sakin yapılı olan Didem İnselel her rolünde birbirinden farklı karakterlere hayat vermiştir.

DİDEM İNSELEL’İN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER
Didem İnselel’in rol aldığı dizi ve filmler arasında; Serseri Aşıklar, Camdan Pabuçlar, 29-30, Kavak Yelleri, Kahramanlar, Sende Gitme, Beni Böyle Sev, Toz Bezi, Arkadaşlar İyidir ve Sonsuz Aşk projeleri yer almaktadır.

Birbirinden başarılı ve kaliteli yapımlarda rol almaya özen gösteren Didem İnselel şu an herhangi bir projede yer almamaktadır. Didem İnselel hem oyunculuğu hem de güzelliğiyle başarılı bir oyuncu olma özelliğini taşımaktadır.
Gonca Vuslateri Kimdir?
ozge-borak-nereli-523
Özge Borak Kimdir? Aslen Nereli, Kaç Yaşında?
ekin-turkmen-kimdir
Ekin Türkmen Kimdir?
Tags:Didem İnselel boyu, Didem İnselel kaç yaşında, Didem İnselel kimdir, Didem İnselel nereli, Didem