yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
betasozluk betasozlukcom betasozlukcom
 • ebru baki kimdir

  Ebru Baki kimdir?
  Ebru Baki 1975 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi Gazetecilik bölümünde yaptı. Stajyerlik döneminden buna yana medya sektöründe aktif faaliyet gösterdi.

  Üniversite döneminde Hürriyet Gazetesi'nde ekonomi servisinde staj yaptı. Lise hayatında eğitim amacıyla başvurduğu programlar aracılığıyla yurt dışında bulundu ve çeşitli burslardan faydalandı.

  İletişim Fakültesi'nden sonra Marmara Üniversitesi İDBF Uluslararası İktisat Bölümü'ne devam etti. Hürriyet Gazetesi'nde stajyerlikten muhabirliğe uzanan 7 yıllık bir dönem geçirdi. Bilişimden, iş dünyası ve tüketici haberleri ile ilgili çeşitli ödüller kazandı.

  Hürriyet'ten sonra televizyon macerası başladı. CNN TÜRK'te ekonomi haberlerini sunmaya başladı. CNN TÜRK'te Parametre ve Ebru ile Pazarlık programlarını sundu.

  Ebru Baki'nin hobileri arasında piyano ve binicilik sporu ön plana çıkıyor. Kendisi aynı zamanda üstün bir ekonomi uzmanıdır.

  Son olarak Ebru Baki, Habertürk TV'de yayınlanan Serdar Kuter ve Bülent Aydemir ile birlikte Para Gündem programıyla seyircilerin karşısına çıkıyor. ebru-baki-kimdir