görsel
Elif Özkul kimdir?
Şu an HaberTürk TV'de Haber11 haber bültenini başarılı bir şekilde sunan Elif Özkul, 10 Mayıs 1988 yılında Erzurum'da doğdu. Başarılı sunumu ve habere hakimiyetiyle öne çıkan ve aslen Trabzonlu olan güzel isim Elif Özkul, Yeditepe Üniversite'si Siyaset Biliminde okurken ani bir kararla İstanbul Üniversitesi İşletme bölümüne geçti. Buradan mezun olduktan sonra kendini medya sektörü içerisinde bulanlardan oldu. görsel


Güzelliği ve başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Elif Özkul, Habertürk'te ilk spikerlik deneyimini yaşadıktan sonra Show TV'de Cumartesi Sürprizi programını sunmaya başladı. Fakat zamanla haber akışının içinde olmaya yeniden karar veren genç yetenek Show TV'nin kardeş kanalı olan ve aynı zamanda mesleğe adım attığı adres olan HaberTürk TV'ye geçti.

MİNUR ÖZKÜL'UN KIZI MI?

Özkül olan soyadından ve yüz yapısından dolayı Yeşilçam ve Türk sinemasının efsane ismi Hababam Sınıfı'nın "Kel Mahmut'u" Minur Özkül'un kızı olduğu düşünülen güzel ismin aslında Özkul ile yakından uzaktan bir akrabalığı bulunmuyor.Elif Özkul kimdir?