GAMZE TOPUZ KİMDİR?
Gamze Topuz 8 Ekim 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Adanalı olan Gamze Topuz 34 yaşındadır. Başarılı bir eğitim hayatı geçiren Gamze Topuz üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde gazetecilik bölümü üzerine tamamladı.

Babasının yarış atlarına merakı nedeniyle Gamze Topuz küçük yaşlardan itibaren iyi bir şekilde at binmektedir. Gamze Topuz’un boyu 1.70 cm, kilosu ise 60’tır. Saçları ve gözleri siyah olan başarılı oyuncu Gamze Topuz başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir.

2014 yılında Ümit Kantarcılar ile evlenen Gamze Topuz boşanmıştır. Gamze Topuz’un Naz adında bir kız çocuğu bulunmaktadır. Gamze Topuz şu an evli değildir.

Gamze TopuzGAMZE TOPUZ’UN OYUNCULUK KARİYERİ NASIL BAŞLADI?
Gamze Topuz’un rol aldığı ilk dizi “En İyi Arkadaşım” adlı dizidir. 2010 yılında “Çarkıfelek” yarışmasında hostes kızı olarak görev yapan Gamze Topuz hem dizi projelerinde hem de programlarda yer aldı.

GAMZE TOPUZ’UN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER PROJELERİ NELERDİR?
Gamze Topuz’un rol aldığı dizi ve filmler arasında; En İyi Arkadaşım, Beşinci Boyut, Doktorlar, SüpüRRR, Aşk ve Ceza, Gecekondu, Türk Malı, Mavi Kelebekler, Güzel Çirkin, Evli ve Öfkeli bulunmaktadır. Gamze Topuz şu an Star Tv ekranlarında yayınlanan “Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide Birtanem karakterini canlandırmaktadır. Oyunculuğu ve güzelliği ile herkesin dikkatini üzerine toplamayı başaran Gamze Topuz başarılı performansıyla herkesin dikkatini çekmeye devam ediyor.