yükleniyor…

  • Güncel Döviz Kurları Canlı Döviz Alış ve Satış Fiyatları

    Serbest Piyasa
    Alış Satış(%) ABD Doları 5,78795,79290,35%
    Euro6,58196,58570,20%
    İngiliz Sterlini 7,33147,36820,53%
    Kanada Doları 4,40234,42880,27%
    İsviçre Frangı 5,90855,94410,36%
    Suudi Riyali 1,53851,54620,25%
    100 Japon Yeni 5,34705,37920,24%
    Avustralya Doları 4,04684,06710,33%
    Norveç Kronu 0,67560,67960,03%
    Danimarka Kronu 0,87790,88320,25%
    İsveç Kronu 0,62040,62410,08%
    Merkez Bankası
    AlışSatış(%) AMERIKAN DOLARI 5,75515,7654-0,20%
    EURO 6,55076,5625-0,10%
    INGILIZ STERLINI 7,28557,3235-0,36%
    KANADA DOLARI 4,38934,40910,06%
    ISVICRE FRANGI 5,88945,92720,17%
    SUUDI RIYALI 1,53451,5373-0,20%
    JAPON YENI 5,33175,36700,04%
    AVUSTRALYA DOLARI 4,02484,05100,02%
    NORVEC KRONU 0,67410,6786-0,27%
    DANIMARKA KRONU 0,87630,8806-0,09%
    ISVEC KRONU 0,61810,6245-0,16%
    RUS RUBLESI 0,09080,0920-0,23%
    ROMANYA RONU 1,37601,3940-0,36%
    BULGAR LEVASI 3,33053,3741-0,09%

    (bkz)
    gbkz
    ybkz
    spoiler
    görsel
    video
    link
    0 / 2500
    entry girebilmek için kayıt ya da giriş yapınız.
    Beta Sözlük
    Aramıza hoşgeldiniz! Eğer üye değilseniz aşağıdan üye olabilir, ya da giriş yapabilirsiniz!
    betasozluk betasozlukcom betasozlukcom

    yükleniyor…