yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

12 + 5 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
betasozluk betasozlukcom betasozlukcom
 • güncel öztürk kimdir

  Güncel Öztürk
  Gerçek adı: Güncel Öztürk
  Doğum Tarihi: 1979 (40 yaşında)
  Eğitim Durumu: Doktor
  Medeni Hali: Evli
  Meslek: Doktor Heykeltraş Ressam Yazar
  Mezuniyet: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
  Doğum yeri: İstanbul Güncel Öztürk Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi
  Op. Dr. Güncel Öztürk hakkında pek çok soru merak konusudur. Kısaca kaç yaşında? doğum yeri, doğum tarihi, eğitim hayatı, çalışmaları ve biyografi bilgileri.

  1979 yılında sanatçı bir babanın oğlu olarak İstanbul’da dünyaya gelen Güncel Öztürk, babasının heykeltraş olması nedeni ile sanat ile iç içe yetişmiştir. Geçmişten günümüze ise çok sayıda heykel ve resim çalışmasının da altına imzasını atmıştır.

  Güncel Öztürk eğitim hayatı;
  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 2003 yılında mezun olmuş ve Tıp Doktoru olarak hizmet vermeye başlamıştır. Aynı sene içerisinde Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) tercihini plastik sanatlara yakın olan plastik cerrahi bölümünden yana kullanmıştır. Sınavda dereceye girmiş ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazanmıştır.

  Uzmanlık için sürdürdüğü eğitim döneminin bir bölümünü 2006 senesinde Yale University, New Haven Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Connecticut – ABD’de John A. Persing, MD, FACS baş denetimi altında burun ve yüz estetiği üzerine eğitim almıştır.

  2007 senesinde University of Miami, Jackson Memorial Hospital Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Florida- Amerika’da burun ve meme estetiği eğitimi alan Op. Dr. Güncel Öztürk 6 sene süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlamış ve Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

  Avrupa Plastik Cerrahi Denklik

  (European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery; EBOPRAS)

  Step I, Brüksel – BELÇİKA, 2010
  Step II, Marseille – FRANSA, 2011

  Vatani görevini Malatya Askeri Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerahisi’nde tamamlayan Op. Dr. Öztürk ilk zorunlu hizmet görevini ise Sivas Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nde yapmıştır. Ardından Acıbadem Fulya Hastanesi, Acıbadem Maslak Hastanesi, Acıbadem Levent Tıp Merkezi ve Acıbadem Etiler Tıp Merkezi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görevini sürdürmüştür.

  Tüm bunların yanı sıra Neva Clinic, Neva Art Gallery (Sanat Galerisi) ve Hairneva (Profesyonel Saç Ekimi) kurucusu, Burun Sanatı & Meme Sanatı kitaplarının da yazarıdır.

  Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir, günümüzde İstanbul Nişantaşı’nda yer alan özel muayenehanesi’nde hizmet vermektedir.

  Burun Estetiği, Göğüş büyütme küçültme, göğüs estetiği, botoks, dudak dolgusu, çene dolgusu, boyun ve yüz germe, saç ekimi ve bacak estetiği gibi daha bir çok alanda çalışmalarını sürdürmektedir.

  Adres ve iletişim bilgileri;

  Nişantaşı, Abdi İpekçi Cad. No: 24 Gülen 2 Apt. Kat : 1 D : 4 – İstanbul 34367 (Prada Yanı, Vakko Karşısı)