görsel
Müge Anlı kimdir nereli kaç yaşında?
Sabah kuşağının vazgeçilmez programlarından "Müge Anlı İle Tatlı Sert"'in sunucusu Müge Anlı 19 Aralık 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gözlerini açtı.

Lisansını Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde tamamlayan Müge Anlı, yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine yaptı.

Bir kız çocuğu sahibi olduğu Burhan Akdağ'dan 2008 yılında ayrılan Müge Anlı, televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına KANAL D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yine KANAL D ekranlarında gerçekleştirdi.

Dobra Dobra programı ile birlikte edsindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir.

Son olarak Müge Anlı, hafta içi her gün ATV'de yayınlanan "Müge Anlı İle Tatlı Sert" programını sunuyor.
sehabenin mum isimli parçasında "Müge Anlı rapçi olsa senle yarışır" sözü vardır.