ORÇUN KORAY KAYGUSUZ KİMDİR?
Adana doğumlu olan Orçun Koray Kaygusuz 18 Eylül 1984 yılında doğmuştur. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu olan Kaygusuz, Şefkat Tepe adlı dizi ile oyunculuk kariyerini televizyona taşımış ve ilk oyunculuğundan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

2011 yılında bir çocuk sevdim adlı televizyon dizisi projesinde rol aldıktan sonra, 2012 yılında sinema filmi olan Küf adlı projede yer almıştır. Aşkın Kanunu ve Ulan İstanbul adlı dizilerde 2014 yılında oynamaya devam eden ve başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren Orçun Koray Kaygusuz, Son Çıkış Adlı televizyon dizisindeki İmam Yusuf karakterini canlandırmıştır.

Orçun Koray KaygusuzOYUNCULUK KARİYERİNE BAŞARIYLA DEVAM EDİYOR
TRT’de yayınlanan Son Çıkış dizisinde uyuşturucu ile mücadele ve gençleri uyuşturucudan uzak tutma ile ilgili başarılı bir senaryosu bulunan Son Çıkış dizisindeki İmam Yusuf karakterini başarıyla canlandıran ve oyunculuk kariyerini taçlandıran Orçun Koray Kaygusuz İçerde dizisinde rol almaya devam etmektedir.

İçerde dizisinden önce son rolü, Kehribar dizisindeki Murat Hoca karakteriydi. İçerde dizisinde, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli ve Çetin Tekindor gibi usta oyuncularla birlikte yer alan Kaygusuz, burada Kebapçı Celal’in gençliğini canlandırmaktadır.

SOSYAL MEDYADA ORÇUN KORAY KAYGUSUZ
Kaygusuz, aktif olarak dizilerde rol almasına rağmen özel hayatı ve ailesi ile çok fazla göz önünde bulunmayı tercih etmeyen bir oyuncudur. Sosyal medya unsurlarını fanları takip etmekte olup Orçun Koray Kaygusuz instagram, facebook gibi sosyal medya araçlarından zaman zaman sevenlerine paylaşımlarda bulunmaktadır.