yükleniyor…

 • Rüyada Badem Ağacı Görmek

  Rüyada Badem Ağacı Görmek
  Rüyada badem ağacı görmek, tutarsız bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Bir gün güler yüzlü olup, hal hatır soran, canlı ve dinamik, ertesi gün somurtkan, moralsiz, ters konuşan, her şeye sinirlenip, tepki gösteren birinin varlığına işaret eder. Bu rüya ne yapacağı ve nasıl tepki vereceği belli olmayan, nedensiz yere ağlayabilen, gülebilen ya da öfkelenip, ağlayabilen bir kimse üzerinden değerlendirilir.

  Rüyada Badem Ağacına Çıkmak
  Rüyada badem ağacına çıkmak, kişinin işinin ehli kimse haline geleceğine ve kapasitesinin üzerinde işler yapma başarısı göstererek, herkesi çok şaşırtacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendisinin de farkında olmadığı gizli yeteneklerini ön plana çıkaracağına alamet eder.

  Rüyada Badem Görmek
  Rüyada badem görmek, bazen kurtuluşa yorulurken bazen de şerli işlerin açığa çıkacağına ve kişinin başını beladan ve dertten kurtulmayacağına işaret eder. Kimi zaman iyilik ve hayır, kimi zamanda tatsızlık ve zorluk anlamına gelir.

  Rüyada Badem Yemek
  Rüyada badem yemek, çok hayırlıdır. Makbul olana kavuşmaya, helal rızık yemeye, hileli işlerden kaçınmaya ve gelirinin sadakasını vermeye tabir edilir. Zenginlik ve rahatlık içinde geçecek bir hayata ve hiçbir zaman darlık içine düşmemeye yorulur.

  Rüyada Acıbadem Görmek
  Rüyada acı badem görmek, rüya sahibine doğru yolu gösteren, gerçekçi ve doğrucu bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi bazen ağır sözler söylese de rüya sahibinin akıl hocası olan ve onun özellikle de tehlikelere karşı gözünün açılmasını sağlayan kişi olarak tasvir edilir.

  Rüyada Çağla Görmek
  Rüyada çağla görmek, kişinin kısmetli ve çok şanslı olduğuna, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinin fazlasını elde etmeye çalışmadığına, adil ve onurlu şekilde kısmetlerini almak için çabaladığına ve doğruluktan hiç ayrılmadığına işaret eder.

  (bkz)
  gbkz
  ybkz
  spoiler
  görsel
  video
  link
  0 / 2500
  entry girebilmek için kayıt ya da giriş yapınız.
  Beta Sözlük
  Aramıza hoşgeldiniz! Eğer üye değilseniz aşağıdan üye olabilir, ya da giriş yapabilirsiniz!
  betasozluk betasozlukcom betasozlukcom

  yükleniyor…