SERDAR ORÇİN KİMDİR?
Serdar Orçin 21 Ocak 1976 yılında Bayburt’ta dünyaya geldi. Aslen Bayburtlu olan Serdar Orçin 41 yaşındadır. Serdar Orçin’in boyu 1.69 cm, kilosu ise 69’dur.

Gözleri yeşil olan ünlü oyuncu Serdar Orçin’in saçları siyahtır. Kova burcu olan Serdar Orçin lise eğitiminin ardından tiyatro eğitimi almıştır. Müjdat Gezen Tiyatro merkezinde eğitim alan Serdar Orçin pek çok tiyatroda rol almıştır.

Serdar Orçin Kimdir?SERDAR ORÇİN’İN ROL ALDIĞI TİYATRO OYUNLARI
Oyunculuk alanında çok başarılı olan Serdar Orçin 2013 ve 2014 yıllarında en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür.Serdar Orçin’in rol aldığı tiyatro oyunları arasında; Candan Can Koparmak, 12 Öfkeli Adam, Lüks Hayat, Düşler Sirki, Kalbin Sesi ve Alemdar’dır.

SERDAR ORÇİN’İN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER
Serdar Orçin pek çok dizi ve film projesinde yer almıştır. Serdar Orçin’in rol aldığı dizi ve film projeleri arasında; Üçüncü Sayfa, Artık Çok Geç Köçek, Yedi Numara, Yazgı, Abdülhamit Düşerken, Sır Çocukları, Bekleme Odası, Hayalet, Yolda, Barda, Mühürlü Güller, Ali’nin Sekiz Günü, Oyun Bozan, Beş Kardeş, İtirazım Var, Karnaval, Seni Seviyorum Tülsü, Sende Gitme, Devrimden Sonra, Mükemmel Çift, Can, Sonsuz, Kıskanmak, Haneler, Ölüler ve Hastasıyız projeleri bulunmaktadır.

Her daim başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmeyi başaran Serdar Orçin dizi, film ve tiyatro dünyasının en önemli isimleri arasında yer almaktadır.