SEYİTHAN ÖZDEMİR KİMDİR?
Seyithan Özdemir 1982 yılında doğmuştur. Seyithan Özdemir nereli sorusunun cevabı doğum yeri olan Muş olarak verilebilir. Ailesi çiftçilik yapan Özdemir ailesinin 8. çocuğudur. Uzun süredir İstanbul’da yaşayan Özdemir, burada çeşitli bar ve gece kulüplerinde korumalık yapmaktadır.

Oyunculuk kariyeri bazı korku filmlerinde ve dizilerde kendisine gelen rol tekliflerini kabul etmesiyle başlamıştır. Yan rollerde başladığı oyunculuk kariyerini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. Bazı ünlü oyuncuların yakın korumalığını da yapmıştır.

Seyithan Özdemir kimdirSeyithan Özdemir nereliSeyithan Özdemir kaç yaşındaSeyithan Özdemir boyuSeyithan Özdemir vikipediÖZEL HAYATI ÖZEL KALMIŞTIR
Dizilerde ve filmlerde görünmesiyle birlikte özel hayatı da merak konusu olan Seyithan Özdemir, bir röportajında özel hayatının özel kalmasını istediğini özellikle belirtmiştir. Çok bilinmesinin günlük hayatında zorluk çıkartacağı düşüncesiyle özel hayatı ile ilgili röportaj vermemeyi tercih etmektedir.

Seyithan Özdemir uzun boyu ile dikkatleri üzerine çekmekle birlikte, dış görünüşü ile değil, yeteneği ile konuşulmak istediğini söylemiştir. Seyithan Özdemir boyu 2 metre 5 santimetredir. Uzun boyu da yetenekli oyunculuğu kadar dikkat çekmektedir.

Tanıyan herkes tarafında çok iyi ve çok kaliteli biri olarak tanımlanan Özdemir’in kişiliği hem çevresi hem de oyuncu arkadaşları tarafından çok sevilmesine sebep olmuştur. Özdemir, her fırsatta sakin bir hayat yaşamak istediğini de belirtmektedir.

ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER
Şu anda İçerde dizisinde Minik karakterini başarıyla canlandıran Özdemir, daha önceleri Zengin Kız Fakir Oğlan, Sarmaşık, Baskın: Karabasan, Hannas: Karanlıkta Saklanan isimli dizi ve filmlerde rol almış ve karakterleri başarıyla canlandırmıştır.