görsel
TurTc Türk Arama Motoru Geliştirme Projesi
Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. BOLU


0554 744 33 44
0554 744 33 44
destek @ turtc.com

TurTc Kendi Veritabanına bağlı çalışan Milli bir Arama Motorudur, Merkezimiz : Türkiye / Bolu İlimizde bulunmakta ve Gururla Milli Çalışmanın bir ürünüdür..

TurTc Hakkında, Kim Kurdu, Kimin, Kurucusu kim gibi sorularınız için lütfen telefon numaramızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.
Tek amacımız ülkemiz insanına gerçek yerli ve milli bir hizmet verebilmek,

Sevgili Ziyaretçimiz biliyoruz verdiğimiz servis yeterli değil daha, daha da iyisi olmalı fakat gücümüz çerçevesinde bu hizmeti vermeye çalışıyoruz.
Bir dizi yazışmalar yaptık, Ulusal medyaya ulaşmaya çalıştık, yerel medyalarla konuştuk fakat ülkemizde bir anlayış var ki yabancı olsun iyi olsun ekonomik getirisi olsun. Vs.
Zaten Abd li bunu yapmış ne gerek vardı anlayışı ve düşüncesi ile gidiyoruz.
Evet bizim neden olmasın, Bizim kimden neyimiz eksik, Sadece bu işleri yabancılar mı bilir ve yapar,

Evet eksiğimiz var bizde yerliye destek yok küçümsüyoruz biz ancak bunu yaparız diyoruz. :( yanlış...

Bize destek yok, Bizde ekonomik güç yok, neden ? eğer biz el ele verip destek olsak, dünyayı sallarız buna emin olun.
işte tamda o zaman ekonomik güce kavuşabilir kaliteyi artırıp dışa bağımlılıktan kurtulabiliriz.

Saygılarımızla TurTc Yönetim.
Bize YazınTurTc Servislerimiz :

Arama Motoru : www.turtc.com www.turtc.com.tr

E-Posta Servisi : www.ttposta.com Reklam Servisleri : www.turtcreklam.com Sosyal Platform : www.liketurk.com Kariyer : www.kariyer.turtc.com

Firma Rehberi : www.firmakarti.com Web Dizin : www.trdmoz.org


2019 Nisan :
Yoğun talep ve günümüz şartları için TurTc Masaüstü ve Mobil Temamız Güncellenmiştir. TurTc SSL Güvenlik Sertifikası ile Desteklenmekte ve Virüs Kontrolleri Yapılmaktadır.
2018 Ağustos :
Ülkemize ABD tarafından uygulanan yaptırımlara karşı TurTc olarak sessiz kalamazdık, TurTc nin kuruluş amacında yer alan Yabancı arama motorlarına karşı tavrımız nedeni ile Ülkemizi en iyi şekilde temsile hazırız. "TurTc" Türkiye nin arama potansiyelini karşılayacak güçe ve bilgiye sahiptir. Ayrıca Reklam sistemimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
Siz kullanıcılarımızın desteği ile gücümüze güç katabiliriz. El Ele İleriye...
2018 :
TurTc Tüm zorlukları göğüsleyerek yoluna devam ediyor devam edecek, TurTc olarak yolumuza devam ederken Devlet adamlarımızın, Haber ajanslarımızın, İş adamlarımızın desteğini görmek bizleri daha mutlu edecektir. TurTc Olarak Türk milli kültür ve maneviyatını ön planda tutarak, ülkemizin bu sektördeki eksikliğini tamamlamak Türkiye'nin ve Dünya'nın Web arama motoru olma konusunda oldukça iddealı olduğumuzu, Türkiye'de 2018 yılında luk pazar payı hedeflediğimizi gururla paylaşırız.
2014 - 2017 :
Sunucu sorununu çözmeliydik ve kendi sunucumuzu kurduk verileri yeni sunucumuza taşıdık ve artık Tüm Dünyaya açılmalıydık veritabanımızı genişletmek arama kapasitemizi büyültmek demekti bu uzun çalışma ve uğraşlar sonucu kendi botumuzu geliştirdik artık otomatik veri topluyorduk. Ülkemiz iş adamlarımızın desteğini ve Haber ajanslarımızdan konu ile ilgili haber yapmalarını talep ettik ama tümü bize kibarca bu işi beceremeyeceğimizi ayakta kalamayacağımızı ifade ettiler SİTEM EDİYORUZ. Oysaki ülkemizde yabancı bağımlılığı gittikçe artıyor dışarıya milli servetimiz oluk oluk akıyor iken TurTc olarak Ayakta Kalmaya Bayrağımızı Dünya ekranlarında göstermeye ant içtik.

2010 - 2013 :
Bu tarihler boyunca TurTc Reklam Servisi, TurTc Posta Servisi, Hizmete sunduk artık 3 farklı web sitemiz vardı ve bunu birleştirip tek kullanıcı ile tüm işlemleri yapmalıydık ve tüm kullanıcıları bir araya topladık artık tek bir kayıt ile kullanıcılarımız Reklam, Posta ve Arama Motoru özelliklerini kullanabiliyorlardı, Kullanıcılarımıza artık 30 gün çalıştığını 3 günde tüketmeyecek bir sistem kurmuştuk artık tüm gücümüzü arama motoruna vermeliydik ki kullanmakta olduğumuz hosting hizmeti bizi barındıramıyor veri tabanımız sorgular nedeni ile çekmiyordu.

2009 :
02-09-2009 tarihinde ilk aramayı gerçekleştirdik işlemler manuel olarak kayıt yapılıyordu, kullanıcılarımız kendi web sitelerini giriyor ve sonra aramalarda sonuçlar listeleniyordu

2008 :
Yılında bir yabancı arama motorlarına verilen reklam ücreti bizi düşündürdü 3 gün içerisinde bir aylık işçilik emeği olan tutarı tüketmiş bize devam edip etmeyeceğimizi soruyordu. Düşünün bir sanal ortam var ve insan gücünün 30 günde kazanabileceği tutarı 3 günde reklam gösterdi diye tüketmişti, reklamı yapılan ürün için hiç bir talep bile yoktu. Bizi o an bir düşünce aldı NEDEN biz yabancılara bu kadar para ödüyoruz ! . Hemen çalışmaya başladık bir isim ve bir arama motoru oluşturmalıydık ve bu isim TÜRKİYE'yi temsil etmeliydi Bir dizi çalışma sonucu Tur (Turlamak) Tc ( Türkiye Cumhuriyeti ) şeklinde TurTc ismi ile işe başladık.09-04-2008 tarihinde alan Milli Arama Motoru TurTc[link Arama Motoru TurTc Uygulamamızı ) Yükleyerek Ülkemize ve Bize Destek Verin,
Türk Milli Arama Motoru Teknolojisi, Türkiye' nin İlk Milli Arama Motoru, E-Posta, Reklam Servisi]https://www.turtc.com/mobil/[/link]