YELİZ KUVANCI KİMDİR?
Yeliz Kuvancı 28 Şubat 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Ankaralı olan Yeliz Kuvancı 30 yaşındadır. Yeliz Kuvancı’nın gözleri ve saçları kahverengidir. Yeliz Kuvancı’nın boyu 1.74 cm, kilosu ise 60’tır.

Balık burcu olan Yeliz Kuvancı İngilizce’yi iyi derecede bilmektedir. Araba sürmeyi çok seven Yeliz Kuvancı hayvanları çok sevmektedir. Yeliz Kuvancı’nın hobileri arasında basketbol ve masa tenisi önemli bir yere sahiptir.

Yüzmeyi de çok seven Yeliz Kuvancı çok yönlü bir oyuncudur. Yeliz Kuvancı üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi’nde almıştır.

Yeliz Kuvancı Kimdir?YELİZ KUVANCI’NIN EKRANLARLA TANIŞMASI
Yeliz Kuvancı Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nden mezun olduktan sonra oyunculuğa yönlenmiştir.

Yeliz Kuvancı’nın ilk dizi projesi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisidir. Çok başarılı bir oyunculuk performansı sergileyen Yeliz Kuvancı kısa süre içerisinde herkesin tanıdığı ve sevdiği bir oyuncu olarak pek çok dizide rol almıştır.

YELİZ KUVANCI’NIN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLM PROJELERİ NELERDİR?
Hem başarılı oyuncu kimliği hem de güzelliği ile çok dikkat çeken Yeliz Kuvancı dizilerde rol almıştır. Yeliz Kuvancı’nın rol aldığı dizi projeleri arasında; Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Seni Bana Yazmışlar, Böyle Bitmesin ve Kocamın Ailesi bulunmaktadır.

Yeliz Kuvancı şu an herhangi bir projede yer almamaktadır. Ancak kısa sürede geniş bir hayran kitlesi oluşturan Yeliz Kuvancı’nın projeleri hayranları tarafından merakla beklenmektedir.