görsel

Yetita: Yerli Mini Arama Motoru
Arama Motoru İstanbul Reklam

Yetita, yerli bir arama motoru. Kendini ‘mini arama motoru’ olarak tanıtıyor çünkü herhangi bir şekilde otomatik içerik toplamıyor. Sadece kullanıcıların eklediği siteleri kendi havuzuna kaydediyor ve arama sonuçlarında bu siteleri gösteriyor. Reklam üzerinden gelir kazanıyor.

İstanbul merkezli Ayrim.net öncülüğünde kurulan Yetita, niteliğe öncelik veriyor ama bu hızla büyümesi ve ayakta kalması çok zor gözüküyor Yetita Dizin Nedir ve Nasıl Çalışır?
Dizin, sitenizin linkinin eklendiği ve diğer arama motorlarının sitenizi indexlemesine yarayan bir tür arama motoru yardımcısıdır.

Yetita Dizin sitesine eklendiğiniz linkiniz kontrol edilir, uygun görülürse onaylanır. Bu süreçten sonra yetita dizin sitemize uğrayan arama motoru botlarına linkler sağlanır.

Yetita Dizin domain otoritesi ve sayfa otoritesi sizin için yeterli düzeyde ise sitenizi ekleyin ve günlük arama yaparak kaçıncı sırada olduğunu takip edin.

+18 adult siteler haricinde diğer siteleri onaylamaktayız. Siteniz kapanır ise dizinden linkinizi kaldırmaktayız.

Yetita kelime anlamı ise sözlükte bulunmamaktadır. Yetita logomuzdaki yeşil sevimli karakterimizin adıdır. :)


Diğer Dizinlerden farkımız,

Özgün bir yazılım ile yapılmıştır ve aradığınız kelimelere en uygun şekilde sonuç göstermekteyiz. Reklam vermek isteyenlere ise kendi anahtar kelimelerinde reklam gösterimi yapmaktayız.

Yetita Çok Bilmiş Dizin 2016 yılında kurulmuştur ve yazılım güncellemesi 2018 yılında başlamıştır.

Aktif kullanılmaya başlandığında ise reklamlarınız için Türkiye’de kullanabileceğiz bir fatura modeli olacaktır. Diğer arama motorları gibi geçersiz fatura cebinize zarar vermeyecektir.[tweet]https://twitter.com/yetitacom/status/1063771341151764481?s=20[/tweet]Yetita.com | Yetita Mini Arama Motoru | Ücretsiz Siteni Ekle Ücretsiz sitenizi ekleyin ve backlink alın. Arama motorlarında yükselmeye başlayın. Veriler Türkiyede Kalsın. Türkiye Kazansın. Yetita Anasayfanız Olsun. Yerli Mini Arama Motoru.
Büyük umutlarla açılan her şeye yerli ve milli diyerek ön plana çıkmak isteyen ama alt yapısı dahi olmayan uygulama