Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 17 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • rüyada abdest almak

  Rüyada abdest almak güzel ahlaklı olmaya, iyi niyetli ve hayır yapmayı seven kişilere, hidayete ermeye, hak yolunu bulmaya, kudretli ve yüce gönüllü olmaya delalet eder. Rüyada abdest almak her zaman hayırlı ve güzel olana işaret eder. Rüya sahibinin mutluluk verici haberler alması ya da böyle olaylar yaşaması, sorunlara çözüm, dertlere şifa bulması anlamına gelirken zor durumda olan kişiler olduğu şeklinde de yorumlanır. Bu rüya hak yolunu ve dini terk etmiş kimselerin hak yolunu yeniden bulacaklarına ve sonsuz bir gönül rahatlığına kavuşarak, tövbekâr olacaklarına yorulur. Rüyasında abdestini tam aldığını gören kişi her türlü sıkıntıdan kurtulacak demektir.

  Betasozluk Tanıtımı
  Betasozluk dilimizden anlayan hızlı, güvenli ve ücretsiz Sözlük motoru ve Entry tarayıcısıdır.

  Sözlük Tarayıcısı, mobil kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. İnternetteki Bütün bilgilere erişim sağlamanızı ve merak ettiğiniz bütün sorulara hızlıca yanıt bulmanızı sağlar. Sözlük Tarayıcısı favori Bilgilerinizi Ve Fikirlerinizi kaydetmenizi ve sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayan özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bir Sözlük Tarayıcısıdır. Bunun yanı sıra, Betasözlük Üyelerine olarak Betasozluk Tarayıcısını indirdiğinizde ve aktif kullandığınızda Ücretsiz hediyeler kazanırsınız.

  Betasozluk.com Tarayıcısı kullanıcıları önemli buldukları her şeye tek bir yerden erişim sağlayabilecekleri kişiselleştirilmiş bir internet deneyimine sahip olabilirler:
  İstediğiniz bilgiyi arayın
  Güncel Sözlük Bulun
  Anında bulunduğunuz Kimdir durumunu öğrenin

  Aradığınız müziği Betasozluk.com ile dinleyin
  Favori sitelerinizi kaydedin
  Arkadaşlarınızla paylaşın

  betasozluk betasozlukcom betasozlukcom