yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

10 + 10 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
betasozluk betasozlukcom betasozlukcom
 • rüyada babam görmek

  Rüyada Babam Görmek
  Rüyada babam görmek, iş hayatında çok iyi yerlere gelebilmek, büyük ve başarılı projelere imza atıp saygın bir kişilik olmak için çok büyük çaba sarfedildiğine, gerektiğinde bu iş ile ilgili usta denebilecek kişiler ile irtibata geçip yardım ve destek alınacağına ve böylece başarılı olunacağına alamet edilir. Ayrıca, hayat içinde köklü değişikliklere gidileceğine ve yeni bir hayat ve yeni bir çevre kurulacağına tabir edilir.

  Rüyada Babamla Kavga Etmek
  Kişinin, bilgisi, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş hayatında çok büyük ve ses getiren başarılara imza atacağına ve bu şekilde hem toplum hem de iş dünyası içinde saygın, sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına delalet edilir. Aynı zamanda, uzun uğraşlar sonucunda çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

  Rüyada Babamın Ağladığını Görmek
  Hastalıkların sona ereceğine, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına rivayet edilir.

  Rüyada Babamla Konuşmak
  Zorlukların biteceği, kurtuluşun görüleceği ve dertlere ve sorunlara ilaç olacak çareler bulunacağı ile tabir edilir. Aynı zamanda, meslek sahibi olunacağına ve iş hayatında istenen noktaya gelineceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına ve kayda değer başarıların altına imza atılacağına delalet eder.

  Rüyada Babamın Cenazesini Görmek
  Kişinin inanç ve kudret sahibi olması sayesinde her türlü zorluğu göğüslemeyi başardığına, her türlü sıkıntıyı alt edebildiğine ve her zaman zoru başarmayı seçtiğine delalet eder. Kariyerde en üst noktaya ulaşılabileceğine ve iş sahibi olunacağına tabir edilir.

  Rüyada Babamın Evlendiğini Görmek
  Huzurun, keyfin ve neşenin yerine gelmesine vesile olacak olaylar yaşanacağına ve mutlu olunacağına işaret eder.