Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 15 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • rüyada babamı görmek

  Rüyada Babamı Görmek
  Rüyada babamı görmek, rüyayı gören kişinin tabiri caizse hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği kadar kudretli ve hikmetli bir kişi haline geleceğine delalet eder. Rüya sahibi başarısızlıklarının, hatalarının, korkularının ve hastalıklarının üzerine büyük bir inanç ve cesaretle gelecek bu sayede kendisiyle yüzleşerek bir daha hatalarını tekrar etmeyecek ve bu da başarının ve mutluluğun sırrını bulmasına vesile olacak demektir.

  Rüyada Babamı Ağlarken Görmek
  Rüyayı gören kişinin gerçek bir aile saadeti yaşayacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, rüya sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine alamet eder.

  Rüyada Babamı Namaz Kılarken Görmek
  Rüyayı gören kişinin eğer babasıyla ilgili bir dileği ya da isteği varsa onun kabul olacağı anlamına gelir ve hayırlara yorulur. Rüya sahibinin babasının hastalıklarından, huzursuzluklarından, geçim derdinden ve sıkıntılarından kurtulacağına bunun da kendisini çok mutlu edeceğine ve tabiri caizse adeta kendisine dünyalar verilmiş gibi olacağına yorulur.

  Rüyada Babamı Hasta Görmek
  Rüyayı gören kişiye Allah’ın bir iyiliğinin, güzelliğinin ya da hayrının isabet edeceğine rüya sahibinin de rahata ereceğine ve kurtuluşu bulacağına rivayet edilir. Kötü, zor ve problemli günlerin geride kalacağına ve rüya sahibinin mutluluktan yana bolca nasipleneceğine işaret eder.

  Rüyada Babamı Başka Kadınla Görmek
  Rüyayı gören kişinin hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder. Rüya sahibinin çok inanarak girdiği işlerden ve fikir ortaklığı yaptığı kişilerden yana aradığını bulamayacağına, pişman olacağına, böyle bir adım atmakla hata yaptığına ve hem para hem de zaman kaybettiğine inanacağına delalet eder. Kişi, gergin, moralsiz ve üzgün günler geçirecek bu nedenle de işindeki verim de düşecek demektir.

  Rüyanızı Bize Yazın

  betasozluk betasozlukcom betasozlukcom