Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • rüyada badana yapan birini görmek

  Rüyada Badana Görmek
  Rüyada badana görmek, kötülüklerden, kazalardan, melanetlerden ve belalardan uzak olmaya, sakin ve huzurlu günler geçirmeye alamet eder. Rüya sahibinin kafa karışıklığından, mutsuzluğundan ve kendisini kötü hissetmesine neden olacak her türlü sorundan uzaklaşmayı başaracağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder. Rüyada badana görmek, silkinip kendine gelmeye, üzerindeki miskinliği, kısmetsizliği ve şanssızlığı atmaya rivayet edilir.

  Rüyada Badana Yaptığını Görmek
  Rüyada badana yaptığını görmek, borçların ve hastalıkların kapanmasıyla birlikte rüya sahibinin hayatındaki en büyük engellerin kalkmış olacağına ve bundan sonrasında hayatının büyük başarılarla geçeceğine tabir edilir.

  Rüyada Badana Yapan Birini Görmek
  Rüyada badana yapan birini görmek, eğlenceli vakit geçirmeye, arkadaşlarla buluşmaya, koyu muhabbetler kurmaya, kafa dağıtmaya ve stres atmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin monoton giden hayatına renk katmak ve değişiklik yapmak için bazı organizasyonlara katılacağına ve günlük hayatın sıkıntısından bir süre uzaklaşarak rahatlayacağına delalet eder.

  Rüyada Badanacı Görmek
  Rüyada badanacı görmek, rüya sahibinin elinden mal çıkacağına işaret eder. Kişi, belki mecburiyetten belki de hayırlı bir işe vesile olması beklentisi ile bazı gayrimenkullerini sermaye için elden çıkaracak demektir.

  Rüyada Evi Badana Yapmak
  Rüyada evi badana yapmak, hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin cömert ve yiğit bir kimse olduğuna, başta kendi ailesi olmak üzere, çevresindeki tüm kişilere karşı hoşgörülü ve anlayışlı olduğuna ve onlarla iyi geçinmeyi başardığına tabir edilir.

  Rüyada Evin Dışını Boyama
  Rüyada evin dışını boyamak ya da diğer bir tabirle evin dış cephesini boyamak, elini attığı her işi layığı ile yerine getirmeye, emeklerinin karşılığını almaya, hayallerine kavuşmak için her türlü fedakârlığı ve özveriyi göstermeye rivayet edilir.

  betasozluk betasozlukcom betasozlukcom