Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 18 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • rüyada badem yemek

  Rüyada Badem Yemek
  Rüyada badem yemek, uzun, güzel ve mutlu yaşamaya, hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmamaya ve daima afiyette olmaya işaret eder. Rüya sahibinin sakin, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağı, geçim derdinin de olmayacağı anlamına gelir. Geniş rızık sahibi olmaya, kazançlı işler yapmaya, işlerde başarı elde etmeye ve çok çalışmanın karşılığını zengin olarak almaya rivayet edilir.

  Rüyada Badem Yediğini Görmek
  Rüyada badem yediğini gören kişi kısmet alacak demektir. Rüya sahibinin ticarette şansının çok açık olacağı, bu sayede yüzünün güleceği, kazancının ve mallarının çoğalacağı şeklinde yorumlanır. Kişi, maddi olanaklarının artmasıyla birlikte psikolojik olarak da kendini çok iyi hissedecek ve bedenindeki tüm ağrılardan da kurtulacak demektir.

  Rüyada Badem Şekeri Yemek
  Rüyayı gören kişinin tatlılık ve hoşluk içinde yaşayacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, yaşam koşullarının iyileşmesi sayesinde de çok lüks bir hayatı olacağına tabir edilir.

  Rüyada Çağla Badem Yemek
  Rüya sahibinin hayatını hak yolunda makbul olan işler yaparak kazandığına alamet eder. Doğrudan şaşmadan, başkasının hakkına göz dikmeden, iftira etmeden, haksızlık yapmadan, yalana dolana, hileye fesada karışmadan güzel ve hayırlı bir hayat yaşamaya, bu yoldan da hiç sapmamaya delalet eder.

  Rüyada Taze Badem Yemek
  Yakın zamanda gelecek toplu bir kazanca işaret eder. Rüyayı gören kişinin hiç hesapta olmadığı halde eline geçecek ve kendisi için çok da iyi olacak bir para alacağına bunun da pek çok derdine şifa olacağına işaret eder.

  Rüyada Kabuklu Badem Yemek
  Kabuklu badem zorlukla elde edilecek gelire ve rızka rivayet edilir. Rüyayı gören kişi yaşamını idame ettirmek için ağır şartlarda ve uzun saatler çalışmak zorunda kalacaktır diye yorumlanır.

  betasozluk betasozlukcom betasozlukcom